OfertaPrzeglądy

Świadczymy usługi związane z podstawowymi przeglądami okresowymi zgodnymi z harmonogramem serwisowym producentów agregatów, w ramach których wykonujemy naprawę oraz wymianę części eksploatacyjnych a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Planowane przeglądy okresowe mają na celu utrzymanie agregatu w dobrym stanie technicznym oraz zapewnienie pełnej dyspozycyjności i ciągłości pracy.

Remonty

Oferujemy wykonanie remontów pośrednich i głównych kompletnych agregatów prądotwórczych, tj. remont silnika i prądnicy. Remont silnika może być wykonany zarówno przez naszą firmę zgodnie z harmonogramem i zaleceniami producenta agregatu, jak i przez producenta danego agregatu.

Wykonujemy także automatyzację starszych typów agregatów prądotwórczych (np. wymiana systemów sterowania na nowe).

Awarie

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu, obsługi i naprawy agregatów prądotwórczych.

Świadczymy usługi opieki serwisowej w ramach serwisu: gwarancyjnego i pogwarancyjnego.Części do silników:

- MWM
- MAN
- Caterpillar
- MTU
- Jenbacher


Nasza firma oferuje usługi naprawy i regeneracji urządzeń.
Diagnoza wraz z wyceną następuje po uprzednim sprawdzeniu urządzenia.
Niektóre z rozwiązań mogą wymagać sprawdzenia poprawności działania bezpośrednio na instalacji.

Naprawy dokonujemy jedynie na nowych podzespołach najwyższej jakości, co pozwala na poprawną i bezawaryjną prace urządzenia przez długi okres czasu. Czas realizacji usługi zależny jest od stopnia uszkodzenia naprawianego urządzenia, a co za tym idzie również okresu oczekiwania na nowe podzespoły.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru produktów i usług.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży pomożemy Państwu w rozwiązaniu nie tylko bieżących problemów, ale również w zapobieganiu im w przyszłości.