OfertaCzęści do silników:

- MWM
- MAN
- Caterpillar
- MTU
- Jenbacher

Nasza firma oferuje usługi naprawy i regeneracji urządzeń.
Diagnoza wraz z wyceną następuje po uprzednim sprawdzeniu urządzenia.
Niektóre z rozwiązań mogą wymagać sprawdzenia poprawności działania bezpośrednio na instalacji.

Naprawy dokonujemy jedynie na nowych podzespołach najwyższej jakości, co pozwala na poprawną i bezawaryjną prace urządzenia przez długi okres czasu. Czas realizacji usługi zależny jest od stopnia uszkodzenia naprawianego urządzenia, a co za tym idzie również okresu oczekiwania na nowe podzespoły.

Katalog produktówPrzeglądy

Świadczymy usługi związane z podstawowymi przeglądami okresowymi zgodnymi z harmonogramem serwisowym producentów agregatów, w ramach których wykonujemy naprawę oraz wymianę części eksploatacyjnych a także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Planowane przeglądy okresowe mają na celu utrzymanie agregatu w dobrym stanie technicznym oraz zapewnienie pełnej dyspozycyjności i ciągłości pracy.

Remonty

Oferujemy wykonanie remontów pośrednich i głównych kompletnych agregatów prądotwórczych, tj. remont silnika i prądnicy. Remont silnika może być wykonany zarówno przez naszą firmę zgodnie z harmonogramem i zaleceniami producenta agregatu, jak i przez producenta danego agregatu.

Wykonujemy także automatyzację starszych typów agregatów prądotwórczych (np. wymiana systemów sterowania na nowe).

Awarie

Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu, obsługi i naprawy agregatów prądotwórczych.

Świadczymy usługi opieki serwisowej w ramach serwisu: gwarancyjnego i pogwarancyjnego.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru produktów i usług.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży pomożemy Państwu w rozwiązaniu nie tylko bieżących problemów, ale również w zapobieganiu im w przyszłości.Serwis automatyki przemysłowej i elektroniki

Oferujemy profesjonalne usługi związanych z serwisem automatyki przemysłowej. Biorąc pod uwagę fakt, iż automatyka przemysłowa jest podstawą działania wielu urządzeń i cykli produkcyjnych, nasz serwis zapewnia szybkie, sprawne i profesjonalne działanie w przypadku każdego zlecenia.

W ramach naszego serwisu wykonywane są naprawy oraz przeprowadzane konserwacje automatyki przemysłowej m.in.: sterowniki maszyn, moduły sterowania, sterowniki mikroprocesorowe, sterowniki PLC, czujniki, panele operatorskie, terminale operatorskie czy systemy komunikacji. Nasz serwis dla efektywnej naprawy i konserwacji tego rodzaju urządzeń korzysta z oryginalnych części oraz udziela klientom gwarancji na naprawiany sprzęt.

Wszystkie usterki usuwamy w naszym serwisie z największą starannością i dbałością o sprzęt, który Klienci powierzają w nasze ręce. W przypadku bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt.Zakres świadczenia usług serwisu i napraw obejmuje m.in.:

  • automatykę i elektronikę przemysłową
  • falowniki
  • serwonapędy
  • softstarty
  • sterowniki PLC
  • panele operatorskie HMI
  • układy sterowania
  • prostowniki i ładowarki
  • zasilacze UPS
  • maszyny przemysłowe